Bluzki

Jeden element, który znajdziesz w każdej damskiej garderobie? Z pewnością są to bluzki. Choćbyś nawet była totalną minimalistką, to bez bluzek...

Jeden element, który znajdziesz w każdej damskiej garderobie? Z pewnością są to bluzki. Choćbyś nawet była totalną minimalistką, to bez bluzek zwyczajnie ciężko stworzyć jakąś stylizację.

W Ubieramy Damy znajdziesz bluzki na każdą porę roku. Większość z nich to marka bonprix. Wiesz, co to dla Ciebie oznacza? Koleżanki, które ubierają się w sieciówkach, z zazdrością będą pytać, skąd masz takie ubrania. A gdy dodatkowo powiesz im, jak tanio kupiłaś bluzkę, którą masz na sobie… sama tego spróbuj i zobacz, jaki będzie efekt.

Bluzki to cudowny fragment garderoby każdej kobiety. W zależności od kroju potrafią zatuszować mankamenty figury. Jednocześnie podkreślają to, z czego bardzo czujesz się dumna, na przykład kształtny biust czy wąska talia.

Bluzki z bonprix to również połączenie materiałów w ten sposób, byś czuła największą satysfakcję. Dla fanek naturalności mamy ubrania z bawełny lub wiskozy. Niestety są one mało odporne na zagniecenia. Jeżeli rano zależy Ci na czasie, postaw na bluzki z poliestru, których praktycznie w ogóle nie musisz prasować!

Aktywne filtry