Płaszcze

Czy zimą można wyglądać elegancko? Gdy wychodząc z domu musisz nakładać na siebie kolejne warstwy ubrań, nie wydaje się to takie proste… A...

Czy zimą można wyglądać elegancko? Gdy wychodząc z domu musisz nakładać na siebie kolejne warstwy ubrań, nie wydaje się to takie proste…

A jednak! Wystarczy, że zamiast kurtki postawisz na płaszcz.

Płaszcze grzeją tak samo, a czasami nawet bardziej, więc nie martw się o to, że zmarzniesz. Pomyśl za to, jak wiele klasy i gracji możesz zyskać, zastępując tylko ten jeden element swojej stylizacji.

Płaszcze bonprix, które sprzedajemy w Ubieramy Damy, to inwestycja na lata. Nie podążamy za modą, która w każdym sezonie dotyczy czegoś innego, tylko stawiamy na ponadczasowe fasony, w których zawsze będziesz wyglądała dobrze.

Znajdziesz u nas zarówno płaszcze zimowe, jak i przejściowe. Mamy modele pikowane, z kapturem, z paskiem podkreślającym talię. Możesz wybierać spośród różnych klasycznych kolorów.

Pamiętaj, że płaszcz wcale nie zobowiązuje do ubierania się tylko elegancko. Jeżeli będziesz miała ochotę na bardziej casualowy styl, wystarczy założyć do niego sportowe buty, by wciąż wyglądać i czuć się dobrze.