Koszule

Błysk w oku i pewność siebie. Subtelny, ale szczery uśmiech. Wyprostowane plecy i dumny chód. Wiesz, kogo opisują te wyrażenia? Kobietę, która...

Błysk w oku i pewność siebie. Subtelny, ale szczery uśmiech. Wyprostowane plecy i dumny chód. Wiesz, kogo opisują te wyrażenia? Kobietę, która wie, że dobrze wygląda.

Wygląd i samopoczucie idą ze sobą w parze. Chociaż może Ci się wydawać, że to tylko ubrania, to te ubrania mogą być początkiem do wielkich zmian. Popatrz: członkowie rodziny królewskiej za pomocą ubrania potrafią wyrazić np. szacunek i władzę. Sprytne bizneswoman przekonają klienta o swoich kompetencjach zakładając koszulę w odpowiednim kolorze.

No właśnie. Koszule czy po prostu bluzki koszulowe to niedoceniany element garderoby, który kojarzy się głównie z mężczyznami czy z bardziej poważnymi zawodami. Tymczasem okazuje się, że koszule mogą być bardzo kobiece, a jednocześnie eleganckie. To ubranie, w którym inni automatycznie postrzegają Cię lepiej, a Ty czujesz w nim nie tylko wygodę – dzięki naturalnym materiałom – ale także pewność siebie.

Pamiętaj, jeżeli wyglądasz dobrze, to przekłada się na wiele innych aspektów życia. Masz więcej energii i chęci do działania. Być może jedna koszula sprawi, że zrobisz mały krok w kierunku wzmocnienia swojej kariery, a później… Przekonaj się sama, dokąd Cię to zaprowadzi.

Filtruj według

Kolor

Kolor