Topy

Jak się ubrać, gdy musisz wyjść z domu, a na dworze jest tak gorąco, że zaraz się rozpuścisz? Potrzebujesz czegoś wykonanego z...

Jak się ubrać, gdy musisz wyjść z domu, a na dworze jest tak gorąco, że zaraz się rozpuścisz?

Potrzebujesz czegoś wykonanego z naturalnego materiału, co będzie przewiewne i nieklejące się do ciała. Tak się składa, że w Ubieramy Damy znajdziesz coś idealnego dla siebie. ????

Wiesz, co to jest? Topy! Spełniają wszystkie wymagania na idealne letnie ubranie. W większości są marki bonprix, a co za tym idzie – wykonano je z bawełny, wiskozy lub innego naturalnego materiału. Są lekkie i przewiewne, na cienkich lub nieco grubszych ramiączkach. Dzięki temu nie kleją się do ciała, a Ty możesz spokojnie wyjść z domu nawet w największy upał, nie martwiąc się, że np. pod pachami powstaną ślady potu.

U nas znajdziesz także bardziej ozdobne topy, idealne na imprezę czy większe wyjście. Ten typ bluzek ma nad innymi sporą przewagę, bo pasuje zarówno do spodni, jak i do spódniczek. Dodatkowo, gdy tylko zrobi się chłodniej, możesz założyć na top cienki sweter, albo żakiet i wiesz, że nic nie będzie Ci odstawać, ani brzydko wyglądać. W przypadku innych bluzek końcówki rękawów mogłyby wyglądać nieestetycznie pod swetrem czy marynarką.