T-shirty

Basic nad basicami. Możesz pomyśleć, że w damskiej szafie nie znajdziesz większej oczywistości niż t-shirt. Zgadzamy się z Tobą! T-shirty ma...

Basic nad basicami. Możesz pomyśleć, że w damskiej szafie nie znajdziesz większej oczywistości niż t-shirt. Zgadzamy się z Tobą! T-shirty ma prawie każdy, bo na ich podstawie można wyczarować mnóstwo stylizacji.

W jakich kombinacjach możesz je nosić?

  • Pod sweter. Jeżeli chcesz, by zimą było Ci jak najcieplej, to powinnaś ubierać się na cebulkę. Nawet jeśli wybierzesz najgrubszy sweter, załóż pod niego zwykły t-shirt. Zobaczysz, że będzie Ci wygodniej i cieplej.

  • W połączeniu z marynarką czy żakietem. Jeżeli w pracy masz luźniejszy dress code, to t-shirt w stonowanym kolorze będzie świetnie wyglądał w połączeniu z dżinsami i marynarką. Wyglądasz elegancko i czujesz się dobrze!

  • Możesz przełamać nim klasykę. Chcesz założyć czarną spódniczkę, ale jednocześnie nie wyglądać zbyt wyniośle? Dobierz do tego jasny t-shirt i sportowe buty.

 

Przykładów stylizacji z wykorzystaniem t-shirtów można wymieniać wiele, ale i tak każdy z nas wie, że to niezastąpiony element garderoby. T-shirty w Ubieramy Damy są głównie marki bonprix, więc jeżeli chcesz mieć coś innego niż to, co znajdziesz w popularnych sieciówkach… wiesz, gdzie szukać.

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor