Tuniki

Kiedyś tak często noszone, dzisiaj znów niedoceniane. A przecież tuniki mają tak wiele zalet! Przypomnij sobie, jak chętnie nosiłaś je jeszcze...

Kiedyś tak często noszone, dzisiaj znów niedoceniane. A przecież tuniki mają tak wiele zalet!

Przypomnij sobie, jak chętnie nosiłaś je jeszcze kilka lat temu. Dzisiaj zostały wyparte przez crop topy czy koszulki kończące się na wysokości bioder. Istnieją jednak pewne stylizacje, w których tuniki sprawdzą się najlepiej, a mogą się okazać wręcz niezastąpione!

Tuniki najlepiej nosić:

·         Do legginsów i getrów. Nawet jeśli Twoje są nieprześwitujące, to i tak bezpieczniej założyć do nich tunikę. Nie będziesz musiała się martwić, że ktoś zobaczy Twoją bieliznę, gdy będziesz się np. pochylać.

·         Jeżeli masz zaokrąglone biodra. W przypadku kobiet z nieco większymi boczkami świetnie sprawdzą się szczególnie luźniejsze tuniki. Zakryją niedoskonałości figury, a jednocześnie nie będą krępować ruchów.

·         Prawie jak sukienkę! W takim wydaniu szczególnie dobrze będą wyglądały panie o drobnej budowie ciała. Na codziennie wyjścia załóż pod tunikę dżinsowe szorty, a podczas wakacji – strój kąpielowy.