Dwuczęściowe

Wymarzone wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Może udało Ci się już zarezerwować pobyt w ciepłym kraju, a może właśnie dogadujesz ostatnie...

Wymarzone wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Może udało Ci się już zarezerwować pobyt w ciepłym kraju, a może właśnie dogadujesz ostatnie szczegóły związane z urlopem.

Właściwie pozostaje już tylko czekać, aż będziesz mogła położyć się na plaży i pozwolić, by słońce pieściło Twoją skórę... No nie do końca! Przecież nie będziesz tam leżała w ubraniu. ????

Dwuczęściowy strój kąpielowy to najlepszy wybór, jeżeli chcesz opalić jak najwięcej ciała, a przy okazji się nim pochwalić. A chwalić powinnaś się zawsze, bez względu na to, czy udało Ci się zrzucić zbędne kilogramy czy też nie. Bo siła kobiecego piękna tkwi w Twojej pewności siebie i tym, jak sama siebie postrzegasz.

W Ubieramy Damy znajdziesz głównie stroje kąpielowe dwuczęściowe marki bonprix. W niektórych z nich odsłonisz nieco więcej ciała, ale inne – te z majtkami z wyższym stanem – będą dobrze trzymać okolice brzucha, a Ty możesz czuć się w nich w pełni komfortowo.

Zwróć uwagę na tankini, które jest kompromisem między dwuczęściowym a jednoczęściowym strojem kąpielowym. Tankini składa się z góry i z dołu, ale niemal w całości zasłania Twój brzuch. Możesz je nieco unieść podczas opalania i opuścić, gdy na przykład wybierzesz się na spacer po plaży.

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor