Jednoczęściowe

Przed Tobą wyczekane wakacje! W myślach układasz już plan atrakcji, zastanawiasz się, co jeszcze musisz kupić przed wyjazdem i… jeden z punktów...

Przed Tobą wyczekane wakacje! W myślach układasz już plan atrakcji, zastanawiasz się, co jeszcze musisz kupić przed wyjazdem i… jeden z punktów to strój kąpielowy. Oczywiście jeżeli wybierasz się gdzieś, gdzie będzie plaża lub basen.

Być może zastanawiasz się nad tym, czy wybrać jednoczęściowy czy dwuczęściowy. Wiesz co? W Ubieramy Damy możesz mieć i taki, i taki, bo ceny są tak niskie! 
Pozwól jednak, że teraz przedstawimy Ci zalety jednoczęściowych strojów kąpielowych:

  • Zakrywają to, co chcesz zakryć. Jeżeli nie czujesz się dobrze z tym, że na przykład masz bliznę na brzuchu, albo kilka fałdek, to jednoczęściowy kostium wszystko to zasłoni.

  • Są bardzo komfortowe. Nie musisz się martwić, że coś Ci się rozwiąże czy odepnie i pokażesz więcej, niż byś chciała.

  • Ochraniają Cię przed słońcem. W wakacyjnym szale często zapominamy o właściwej ochronie przed słońcem. Smarujemy się kremami dość pobieżnie, a czasami nawet w ogóle, bo przecież chcemy się szybko opalić. To nie zdrowe! Pamiętaj, że możesz dostać alergii na słońce, która objawia się m.in. swędzącą wysypką i ogólnym złym samopoczuciem. Chyba nie chcesz spędzić urlopu leżąc w łóżku i źle się czując?

Nasze stroje kąpielowe jednoczęściowe są najczęściej marki bonprix, która od wielu lat cieszy się dużym zaufaniem nie tylko wśród kobiet.