Jednoczęściowe

Przed Tobą wyczekane wakacje! W myślach układasz już plan atrakcji, zastanawiasz się, co jeszcze musisz kupić przed wyjazdem i… jeden z punktów...

Przed Tobą wyczekane wakacje! W myślach układasz już plan atrakcji, zastanawiasz się, co jeszcze musisz kupić przed wyjazdem i… jeden z punktów to strój kąpielowy. Oczywiście jeżeli wybierasz się gdzieś, gdzie będzie plaża lub basen.

Być może zastanawiasz się nad tym, czy wybrać jednoczęściowy czy dwuczęściowy. Wiesz co? W Ubieramy Damy możesz mieć i taki, i taki, bo ceny są tak niskie! 
Pozwól jednak, że teraz przedstawimy Ci zalety jednoczęściowych strojów kąpielowych:

  • Zakrywają to, co chcesz zakryć. Jeżeli nie czujesz się dobrze z tym, że na przykład masz bliznę na brzuchu, albo kilka fałdek, to jednoczęściowy kostium wszystko to zasłoni.

  • Są bardzo komfortowe. Nie musisz się martwić, że coś Ci się rozwiąże czy odepnie i pokażesz więcej, niż byś chciała.

  • Ochraniają Cię przed słońcem. W wakacyjnym szale często zapominamy o właściwej ochronie przed słońcem. Smarujemy się kremami dość pobieżnie, a czasami nawet w ogóle, bo przecież chcemy się szybko opalić. To nie zdrowe! Pamiętaj, że możesz dostać alergii na słońce, która objawia się m.in. swędzącą wysypką i ogólnym złym samopoczuciem. Chyba nie chcesz spędzić urlopu leżąc w łóżku i źle się czując?

Nasze stroje kąpielowe jednoczęściowe są najczęściej marki bonprix, która od wielu lat cieszy się dużym zaufaniem nie tylko wśród kobiet.

Aktywne filtry

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor