Casual

Wiemy, że jako przyszła mama kupujesz ubrania głównie dla maluszka. Jednak w czasie ciąży musisz pomyśleć także o swojej garderobie. Twoje...

Wiemy, że jako przyszła mama kupujesz ubrania głównie dla maluszka. Jednak w czasie ciąży musisz pomyśleć także o swojej garderobie. Twoje dotychczasowe spodnie w końcu przestaną pasować i nawet jeśli jeszcze się w nich dopinasz – wkrótce zaczną Cię cisnąć w brzuch.

Podczas tych kilku miesięcy ciąży kobiety stawiają głównie na wygodę. To jednak nie oznacza, że musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego stylu! Możesz nosić spodnie niemal identyczne, jak wcześniej – z jedną małą różnicą.

Wystarczy kawałek dodatkowego, elastycznego materiału, który okryje Twój ciążowy brzuch. Ten pasek sprawia, że spodnie będą na Ciebie pasować przez całą ciążę. Niektóre z nich możesz spokojnie nosić jeszcze po porodzie – to dzięki specjalnym wstawkom, które dopasowują się do figury.

Spodnie ciążowe, które znajdziesz w Ubieramy Damy, są w większości marki bonprix, a co za tym idzie – są stworzone z materiałów dobrej jakości. Ale spójrz na te ceny… Wiemy, że ze względu na swoje przeznaczenie spodnie ciążowe to nie jest coś, co możesz nosić przez lata. W cenie, w której w popularnych sieciówkach kupiłabyś jedne spodnie, u nas kupisz dwie pary! Chyba nie ma sensu przepłacać za coś, co będziesz nosić jedynie przez kilka miesięcy, prawda?