Dresowe

Znasz to uczucie, gdy po całym dniu spędzonym w pracy czy w szkole marzysz tylko o tym, by po powrocie do domu przebrać się w coś wygodniejszego?...

Znasz to uczucie, gdy po całym dniu spędzonym w pracy czy w szkole marzysz tylko o tym, by po powrocie do domu przebrać się w coś wygodniejszego? Chcesz po prostu czuć pełną swobodę, bez guzików uciskających brzuch i sztywnych nogawek.

Co wybierasz w takich momentach? Czyżby spodnie dresowe?

Bez wahania można przyznać, że to jedne z najwygodniejszych spodni, w których chciałoby się spędzić cały dzień. Wieczorami, gdy chcesz odpocząć przy ulubionym serialu czy książce, nie potrzebujesz już sztywnych, krępujących ruchy ubrań.

Nasze spodnie dresowe marki bonprix jednocześnie wyglądają tak, że bez wstydu wyjdziesz w nich rano po bułki. W większości są wykonane z bawełny z dodatkiem elastanu, co sprawia, że są rozciągliwe i miękkie w dotyku.

Koniecznie zwróć uwagę na ceny! Za równowartość jednej dużej pizzy możesz mieć wygodne spodnie dresowe… które mogą Ci się przydać także do tego, by kalorie z takiej pizzy później spalić. ????  

Aktywne filtry

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor