Casual

W naszych szafach nie brakuje spodni na co dzień. Wysypują się z nich dżinsy, cygaretki, lniane, materiałowe, z wąskimi i szerokimi nogawkami....

W naszych szafach nie brakuje spodni na co dzień. Wysypują się z nich dżinsy, cygaretki, lniane, materiałowe, z wąskimi i szerokimi nogawkami. Jest w czym wybierać!

Ale ile par tych spodni nosisz w rzeczywistości? Czy nie jest tak, że na przemian wybierasz dwie ulubione pary i nosisz je tak długo, aż się zniszczą? Pozostałe leżą w szafie założone raz czy dwa…

Wiesz, dlaczego tak się dzieje? Bo często kupujemy pod wpływem impulsu. Nie zastanawiamy się, czy to ubranie będzie nam pasować do pozostałych, czy w ogóle dobrze się w nim czujemy.

Skorzystaj z tego faktu, że kupując w sklepie internetowym takim jak Ubieramy Damy, możesz na spokojnie przyjrzeć się każdej parze spodni. Nikt Cię nie pospiesza – możesz zamówić wybrane ubrania do domu, a jeżeli coś będzie nie tak, po prostu je odesłać.

Prawdopodobnie w spodniach spędzasz całkiem sporo godzin każdego dnia. Zastanów się nad tym, czy nic Cię w nich nie uwiera, nie uciska i nie przeszkadza. Czasami zakładamy coś, w czym nie czujemy się dobrze, bo nie chcemy, by to ubranie leżało bezużytecznie w szafie.

Spróbuj robić zakupy tak, by w swojej garderobie mieć tylko takie ubrania, w których się sobie podobasz i w których świetnie się czujesz.

Zacznij od spodni (jeżeli w nich chodzisz najczęściej) i spraw, by każda z wybranych par była tą ulubioną.