Koszulki polo

Z czym kojarzą Ci się koszulki polo? Z różnego rodzaju sportami? A może z typowym angielskim biznesmanem czy eleganckim mężczyzną?...

Z czym kojarzą Ci się koszulki polo? Z różnego rodzaju sportami? A może z typowym angielskim biznesmanem czy eleganckim mężczyzną?

Wszystkie te skojarzenia są słuszne, chociaż – jak się okazuje – koszulki polo wymyślił Francuz. Dla Ciebie to jednak nie ma żadnego znaczenia. Mamy za to inną, dużo bardziej przydatną informację.

Koszulki polo pomogą Ci zjednywać sobie ludzi.

Tak, dobrze czytasz. Na pewno myślisz teraz: niby w jaki sposób? To tylko ubranie.

Chcesz przekonać się, co takie ubranie może zdziałać? Jeżeli zależy Ci na tym, by wyglądać elegancko, a jednocześnie nie chcesz wyjść na snobkę, to koszulka polo będzie idealnym wyborem.

Dlaczego?

Ubrania mają duży wpływ na to, jak postrzegają nas inni. Nie brakuje na ten temat różnych badań, których wyniki mogą być szokujące, jednak statystyka nie kłamie. Okazuje się, że człowiek, który ma na sobie koszulkę polo wzbudza podziw, a jednocześnie osoba, która ma z nim kontakt, czuje, że to ktoś taki sam jak on.

Zakładając koszulkę polo zmniejszasz dystans między Tobą a Twoim odbiorcą. Dajesz mu wyraźny sygnał: hej, jestem taka, jak Ty. To sprawia, że ludzie postrzegają Cię, jako „swoją”, a jednocześnie zachowują w stosunku do Ciebie duży szacunek.

I jak? Nadal uważasz, że koszulka polo to tylko ubranie?

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Filtruj według