Kamizelki

Sposób na całkowite odmienienie zwykłej stylizacji? Kamizelka! Pomyśl sobie, że w prezencie dostajesz sukienkę lub bluzkę, która nie do końca...

Sposób na całkowite odmienienie zwykłej stylizacji? Kamizelka!

Pomyśl sobie, że w prezencie dostajesz sukienkę lub bluzkę, która nie do końca jest w Twoim stylu. Nie chcesz mówić o tym osobie, od której ją dostałaś, by nie sprawić jej przykrości. Z drugiej strony byłoby też głupio schować ten prezent do szafy i całkowicie o nim zapomnieć.

Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej założyć coś, co sprawi, że bluzka czy sukienka nabierze zupełnie innego charakteru.

I w tym przypadku świetnie sprawdzi się kamizelka. Jeżeli wybierzesz cieplejszy model, będzie to także dodatkowa warstwa chroniąca Cię przed zimnem. Pamiętaj, że kamizelka – w zależności od kroju i długości – może poprawić Twoją sylwetkę. Jeżeli jesteś niska, wybieraj te krótsze modele. Jeżeli chcesz podkreślić talię – zepnij kamizelkę paskiem.

Ten dodatkowy element garderoby, który na pierwszy rzut oka wydaje się nijaki, ma całkiem sporo zastosowań. Większość modeli, które znajdziesz w Ubieramy Damy, jest marki bonprix.  

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Filtruj według