Bolerka

Z czym Ci się kojarzy bolerko? Jeżeli widzisz je jako niemodne, z krótkimi, bufiastymi rękawami to… czas najwyższy zmienić to myślenie!...

Z czym Ci się kojarzy bolerko? Jeżeli widzisz je jako niemodne, z krótkimi, bufiastymi rękawami to… czas najwyższy zmienić to myślenie!

Bolerka, które teraz znajdziesz w sklepach (np. marki bonprix), to nie są te same bolerka, które pamiętasz sprzed kilku czy kilkunastu lat. Dzisiaj są one zakładane do eleganckich, wieczorowych sukienek czy jako dodatek do codziennych biurowych stylizacji.

W Ubieramy Damy znajdziesz nie tylko bolerka gładkie i jednokolorowe. W naszym sklepie kupisz również takie, które mogą zupełnie odmienić Twoją stylizację – całe wykonane z koronki.

Pomyśl, że w cenie bluzki możesz mieć praktycznie nową sukienkę, jeżeli tylko założysz na nią bolerko.

Niektóre z nich będą też świetnym rozwiązaniem, jeżeli w ciągu dnia masz najpierw spotkania biznesowe, a później wyjście z przyjaciółmi i nie zdążysz wrócić do domu, by się przebrać. Możesz spokojnie wybrać sukienkę z odkrytymi ramionami i gdy tylko sytuacja będzie tego wymagała, po prostu założyć do niej bolerko, a później je zdjąć.