Pozostałe

Gdy wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Ty wciąż uważasz, że nie zrobiłaś swojego bikini body… To najpierw uświadom sobie, że kilogramy i...

Gdy wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Ty wciąż uważasz, że nie zrobiłaś swojego bikini body… To najpierw uświadom sobie, że kilogramy i centymetry nie są odzwierciedleniem Twojego piękna.

A później pomyśl o takim stroju kąpielowym, w którym nie będziesz chodziła skrępowana, ukrywając dłońmi jakieś fałdki czy wystający brzuch. Jeżeli nie chcesz na plaży pokazywać zbyt wiele ciała, a jednak wciąż korzystać z uroków słońca, po prostu wybierz top plażowy.

Top zakryje Twój brzuch, czyli miejsce w związku, z którym kobiety wciąż mają najwięcej kompleksów. Top nie będzie też przylegał do ciała tak bardzo, jak chociażby jednoczęściowy strój kąpielowy. Dzięki temu nie odznaczą się pod nim boczki czy inne fałdki.

Wiesz, co jeszcze jest jego dużym plusem? Na plaży możesz nosić do niego po prostu majtki, a gdy będziesz chciała pójść np. na obiad, wystarczy, że do topu założysz szorty.

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar