Wdzianko

Budujesz swoją podstawową garderobę? Szukasz idealnych dżinsów, białej koszuli, klasycznej sukienki… Jeżeli tak, to nie możesz zapomnieć o jeszcze...

Budujesz swoją podstawową garderobę? Szukasz idealnych dżinsów, białej koszuli, klasycznej sukienki… Jeżeli tak, to nie możesz zapomnieć o jeszcze jednym elemencie, o którym za chwilę Ci opowiemy. A jeśli nie – to czytaj dalej, żeby dowiedzieć się, co możesz tracić, nie mając tego ubrania w swojej szafie.

Co zakładasz, gdy jest za ciepło na płaszcz, a za zimno, by wyjść w samej bluzce? Możesz kombinować z ramoneską, marynarką czy różnymi szalami. Pewnie w niektórych stylizacjach będzie to świetnie wyglądało!

Rano, zamiast w zdenerwowaniu przeszukiwać szafę, lepiej zjedz smaczne śniadanie. Wystarczy, że zainwestujesz w jedną narzutkę, która będzie pasowała do większości Twoich ubrań.

Wdzianka są zazwyczaj na tyle cienkie, że nie będzie Ci w nich za ciepło, ale jednocześnie tak uszyte, by spokojnie zmieściła się pod nie bluzka z długim rękawem.

W zależności od tego, co dokładnie na siebie założysz, za pomocą narzutki możesz stworzyć elegancką stylizację albo wręcz przeciwnie – wystarczy podwinąć rękawy, by wyglądać bardziej „na luzie”.

Wdzianka są zazwyczaj lekkie i zwiewne, co dodatkowo sprawia, że Twoja sylwetka wydaje się bardziej smukła.

Filtruj według