Nasza firma w stopce

UBIERAMY DAMY sp. z o.o.

80-297 Miszewo ul. Reja 8/2

NIP: 584-274-84-11

REGON: 364118159

Santander Bank Polska S.A.:

10 1090 1098 0000 0001 3245 2798

Płatności w stopce

FACEBOOK w stopce

Nasza odpowiedzialność

Nasza odpowiedzialność

Być człowiekiem to w istocie być odpowiedzialnym. […] To kładąc swą cegłę czuć, że się bierze udział w budowie świata.

Autorem tych słów jest Antoine de Saint-Exupéry, a my się pod nimi podpisujemy. Prowadząc sklep, nie myślimy tylko o sobie. Oczywiście Ty jako klient jesteś dla nas najważniejszy, ale przy tym wszystkim musimy brać pod uwagę wiele różnych czynników.

W jakich warunkach produkowane są ubrania dla Ubieramy Damy?

Podstawą działania marki Bonprix jest dbanie o to, by wszystkie ich produkty były tworzone w odpowiednich warunkach i z zachowaniem uczciwej postawy. Bonprix należy do Otto Group, która kieruje się odpowiednim kodeksem postępowania. Dlatego my także pośrednio dbamy o to, by ubrania były produkowane w godnych warunkach.

Co dzieje się z ubraniami, które nie zostają sprzedane?

Los ubrań, które nie zostaną sprzedane, jest zazwyczaj nieciekawy. Najpierw oczywiście sklepy robią ogromne wyprzedaże, ale w większości przypadków to i tak nie wystarcza. Ubrania są często po prostu niszczone…

Dlatego sklep Ubieramy Damy ratuje chociaż część asortymentu. Sprzedajemy Ci przecież nowe, niezniszczone ubrania, które pochodzą z końcówek kolekcji czy pozostałości towaru. W innym przypadku i te ubrania zostałyby prawdopodobnie zniszczone.

Jak długą drogę przebywają ubrania, zanim dotrą do nas?

Ubrania, które znajdziesz w sklepie Ubieramy Damy, pochodzą najczęściej z końcówek kolekcji marki Bonprix. Nie mamy bezpośredniego wpływu na to, jaką drogę przejdą, zanim dotrą do nas. Możemy jednak zapewnić, że nie podjęlibyśmy się tego, gdybyśmy wiedzieli o rażących uchybieniach czy różnych nieścisłościach podczas podróży. Ufamy, że w każdym z poszczególnych etapów ubrania są dobrze traktowane, a każda z osób, które nad tym pracują, otrzymuje godne wynagrodzenie i odpowiednie warunki pracy.

Czy jakość ubrań jest wystarczająco dobra?

Moglibyśmy sprzedawać ubrania niskiej jakości, dając Ci dzięki temu jeszcze niższą cenę. Moglibyśmy, ale tego nie robimy. Dlaczego? Zależy nam na tym, byś ubrania ze sklepu Ubieramy Damy nosiła dłużej niż tylko do pierwszego prania. Chcemy, byś czuła się w nich luksusowo, a nie denerwowała się na słabej jakości materiały.

Czy podczas procesu pakowania i wysyłania paczki dbamy o środowisko?

Ubrania, które do Ciebie wysyłamy, są w głównej mierze zapakowane w folie producenta. Oznacza to, że nie zużywamy dodatkowych opakowań, bo te oryginalne są wystarczającym zabezpieczeniem.

Myśląc o wysyłce, musimy brać pod uwagę także zwrot. Kupując ubrania w sklepie internetowym Ubieramy Damy masz prawo zwrócić je w ciągu 14 dni. Tak robią wszystkie sklepy internetowe, wręcz zachęcając do tego darmową wysyłką czy wydłużeniem czasu zwrotu.

Czy wiesz, jak to wpływa na środowisko? Jedna paczka, która najpierw wędruje od nas do Ciebie, a później wybywa w drogę powrotną.

Według statystyk z 2019 r. w okresie od Black Friday do końca roku zwrócono ponad 6 milionów produktów więcej niż w ubiegłym roku. Wyobrażasz sobie taką liczbę?

15 milionów ton węgla emitowanych jest każdego roku tylko z powodu zwrotów ze sklepów internetowych.

Oczywiście czasami jest to konieczne i nie kwestionujemy Twojego wyboru. Może się okazać, że ubranie źle na Tobie leży, że rozmiar jest jednak nieodpowiedni, albo że po prostu coś Ci się nie podoba.

Staramy się jednak jak najbardziej zminimalizować ryzyko zwrotu. Jak to robimy? Dajemy Ci wyraźne zdjęcia ubrań z różnych perspektyw. Wszystko też opisujemy szczegółowo, byś już na etapie zakupów wiedziała, czy to na pewno produkt odpowiedni dla Ciebie.

Ubieramy.pl to sklep internetowy z odzieżą damską, w ofercie polecamy jeansy damskie, szyte z jedwabiu bluzki damskie w tym spodnie damskie oraz spodnie dresowe i spodnie materiałowe. Sprzedajemy też spódnice i spódniczki damskie, klasyczne sukienki damskie wizytowe, wyjściowe sukienki klasyczne, eleganckie sukienki wieczorowe w tym różnego rodzaju sukienki wyjściowe oraz sukienki damskie eleganckie. W hurtowych cenach dostępne są eleganckie sukienki, kolorowe markowe jeansy, wełniane damskie bolerka oraz kurtki i płaszcze dla kobiet. Jeżeli pływasz na basenie to polecamy stroje kąpielowe jednoczęściowe oraz stroje kąpielowe dwuczęściowe. Dla kobiet spodziewających się dziecka dostępna jest odzież ciążowa w tym odzież katalogowa oraz spodnie ciążowe. Wysokiej jakości odzież damska sklep internetowybutik fashion czy butik sklep to miejsce dla Ciebie, nasza modna tania odzież sprosta gustom każdego klienta, bo nasz sklep odzieżowy to sklep cieszący się wysoką renomą. Ubieramy.pl to też fashion outlet oferujemy zakupy w sieci kupując u nas swetry damskie online otrzymasz rabat, dla naszych klientów sprzedaż wysyłkowa to podstawa zakupów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.